Toca Pet Doctor

Toca Pet Doctor dla iPhone

Doktorze, moja żaba złapała ospę!

Toca Pet Doctor to kolorowa i działająca na wyobraźnię gra, która uczy małe dzieci opieki nad zwierzętami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Słodkie i zabawne zwierzaki
  • Przyjemne mini gry
  • Prosta gra dla maluchów
  • Brak tekstów

Wady

  • Brak większej interakcji ze zwierzętami
  • Brak możliwości zapisania gry oraz żadnych informacji na temat już wyleczonych zwierząt

Dobry
7

Toca Pet Doctor to kolorowa i działająca na wyobraźnię gra, która uczy małe dzieci opieki nad zwierzętami.

Kiedy zwierzę zachoruje

Akcja Toca Pet Doctor toczy się w gabinecie weterynaryjnym. Kiedy rozpoczniesz grę, znajdziesz się w pomieszczeniu pełnym zwierząt cierpiących z powodu różnego rodzaju dolegliwości i urazów.

Boleści nękające zwierzątka są bardzo wymyślne i bezpieczne dla psychiki dziecka. Obejmują takie przypadki jak choćby ptak, któremu guma do żucia przykleiła się do nóżki, żaba z ospą wietrzną czy robak, którego ogon zawiązał się w supeł. Na szczęście, żadne zwierzątko nie cierpi z powodu poważnych chorób, typu wścieklizna czy myksomatoza!

Leczący dotyk

Każda dolegliwość musi zostać wyleczona w inny sposób. Operacje zwierzątek przeprowadzane są w formie prostych mini gier. Wymagają one od dzieci logicznego myślenia na temat tego, co powinny zrobić, aby pomóc konkretnemu zwierzątku. Przede wszystkim muszą odkryć, jak manipulować ekranem dotykowym i korzystać z dostępnych w każdej mini grze narzędzi.

Kiedy zwierzątko zostanie wyleczone, należy je nakarmić. Czynność tę wykonujemy przeciągając jedznie do pyszczka podopiecznego. W ten sposób dzieci uczą się, czym należy karmić zwierzęta, ponieważ pożywienie jest bardzo zróżnicowne i muszą wybrać takie, jakim żywią się one w rzeczywistości.

Kiedy zwierze jest już zdrowe, idzie spać, jednak możesz je obudzić, jeśli chcesz i na przykład ponownie nakarmić. Gra byłaby zdecydowanie przyjemniejsza, gdyby zabawa ze zwierzakiem była bardziej zróżnicowana, niż tylko karmienie. W przciwieństwie do gier z wirtualnymi zwierzakami, takimi jak Pou czy Talking Tom Cat, w Toca Pet Doctor nie możesz na przykład ubierać swoich podopiecznych, głaskać ich, czy w jakikolwiek inny sposób wchodzić z nimi w interakcje.

Nie możesz również zapisać postępów w grze. Jeśli zechcesz ponownie zagrać w Toca Pet Doctor, musisz zacząć od początku. Ponownie znajdziesz się w pomieszczeniu pełnym chorych zwierząt i wszystkie czynności będą musiały zostać wykonane raz jeszcze. W pewnym sensie nie jest to takie złe rozwiązanie, ponieważ dzieci uwielbiają powtarzać czynności i możliwość ponownego uleczenia zwierzaków prawdopodobnie przypadnie im do gustu.

Słodkie zwierzaki

Podobnie jak inne tytuły z serii Toca Boca (na przykład Toca Hair Salon), Toca Pet Doctor to kolorowa i miła dla oka gra. Zwierzęta zostały naprawdę pięknie namalowane i każde z nich sprawia wrażenie, jakby posiadało własną osobowość. Dodatkowego uroku grze nadają zabawne odgłosy i efekty dźwiękowe, jakie generują nasi podopieczni podczas różnych czynności: naprawiania ich kości, szorowania im zębów, rozwiązywania ogonów itd.

Świetna gra dla maluchów

Jeśli masz dziecko między 2 a 6 rokiem życia, Toca Pet Doctor to świetna gra, która pomoże Ci zapewnić maluchowi rozrywkę, jednocześnie ucząc go, jak należy dbać o zwierzęta. Niemniej starsze dzieciaki prawdopodobnie szybko się grą znudzą.

Najczęściej pobierane Gry na iphone

Toca Pet Doctor

Download

Toca Pet Doctor 1.0

Opinie użytkowników o Toca Pet Doctor

Sponsorowany×